Pokalbis su Alytaus „Bosch Automobilių Servisas“ direktoriumi dr. Ryčiu Zautra

DSC06173 (2)

Kokie 2015 metai buvo Jūsų vadovaujamai įmonei?
Mūsų įmonės sėkmė ir užrašoma istorija neapsiriboja vieneriais metais. „Bosch Car Service“ arba lietuviškai „Bosch Automobilių Servisas“ autoservisų tinklo istorija buvo pradėta 1921 metais Hamburge, Vokietijoje, o nuo 2013 metų mano pastangų ir investicijų dėka, BOSCH istorijos puslapiuose atsirado Alytaus miestas ir įmonė MB „Autorėjas“. Šiai dienai kartu su mumis didžiausias pasaulyje autoservisų tinklas „Bosch Car Service“ vienija virš 16500 narių daugiau kaip 150 šalių ir profesionaliai gali aptarnauti visų markių automobilius. Mūsų „Bosch Car Service“ – tai profesionalus pagal specialią programą atestuotas autoservisas, kuriame dirba specialius BOSCH techninius mokymus baigę atestuoti specialistai, kurie atlieka visus automobilio remonto darbus.
Mums jau 128 metus BOSCH vardas reiškia kokybę, naujoves ir patikimumą. BOSCH yra viena didžiausių kompanijų, tiekiančių sistemas daugumai automobilių gamintojų ir originalias automobilių dalis. Mes užtikrinome, kad Alytaus gyventojai galėtų pasirinkti ypatingai kokybišką BOSCH produkciją: stabdžių diskus, trinkeles, variklio paskirstymo mechanizmo diržus, įtempėjus ir guolius, aušinimo sistemos siurblius, filtrus, uždegimo žvakes, lemputes, akumuliatorius ir kitas automobilių atsargines dalis. Tikriausiai nerasime Alytaus mieste automobilio, kuriame nebūtų panaudota BOSCH autodetalė, technologija arba išradimas.
Nors mūsų įmonei sukako tik 2 metai, tačiau kartu su „Bosch Car Service“ koncepcija užėmėme Alytuje lyderio pozicijas dyzelinių bei benzininių kuro sistemų, oro kondicionierių, elektronikos ir stabdžių sistemų, automobilių važiuoklės ir variklių remonto srityse, o tiekiamos atsarginės dalys visada atitinka originalią automobilio gamintojo kokybę. Mes stiprūs autodirbtuvių įrangos srityje, ypač toje, kuri apima remonto ir diagnostikos įrangą, skirtą gedimų paieškai ir šalinimui.
Skaidrumas, pagarba klientui, darbų ir autodetalių kokybė bei patikimumas už visiems prieinamą kainą, tai keletas iš mūsų įmonės prioritetų ir vertybių, kurios suteikia mums pranašumą, atliekant automobilių remonto paslaugas Alytaus miesto ir rajono gyventojams bei įmonėms.

Kokius planus turite 2016 metams?
Sekančiais metais mūsų įmonė toliau kurs BOSCH istoriją Alytuje, siekdama inovatyvumo, grindžiamo nuolatiniu noru tobulėti ir keistis, nuolatine naujų, pažangesnių darbo priemonių ir metodų paieška. Inovacijos, kompetencija ir toliau išliks mūsų konkurencinio pranašumo pagrindu, naudojant BOSCH atsargines dalis ir dirbant, remiantis BOSCH gairėmis bei technologijomis.
Išskirtinis prioritetas bus skiriamas darbuotojų profesionalumui – tai sukauptos žinios, įgyta patirtis ir nuolatinis mokymasis, besąlygiškas atsidavimas savo darbui bei atvirumas naujovėms, dalinimasis žiniomis bei įgyta patirtimi su klientais, kolegomis ir partneriais.
Visada prisiimsime atsakomybę, užtikrindami aukštą kokybę už visus atliktus darbus. Mūsų pasitikėjimas paremtas bendradarbiavimu su partneriais, vykdant sutartyse nustatytus pažadus ir įsipareigojimus. Suteiksime ir plėtosime socialinę atsakomybę darbuotojui, pagarbą žmogui, visuomenei ir gamtai. Mes visada prisidedame prie gamtos tausojimo, rūšiuodami gamybines atliekas, naudodami perdirbtas medžiagas ir vartodami atsinaujinančius energijos šaltinius.

Jūsų palinkėjimai alytiškiams.
Alytaus nebūtų, jeigu jame nebūtų žmonių. Linkėdamas ateinantiems metams mūsų miestui, pirmiausia norėčiau linkėti jo gyventojams. Viskas gyvenime priklauso nuo požiūrio į save, į savo šeimą, aplinkinius. Norėčiau, kad kitais metais mano kraštiečiai alytiškiai pozityviau vertintų save, savo miestą, darbą, verslą. Jeigu mes patys mylėsime savo miestą, žmones, juos gerbsime, tai ir kiti mylės bei gerbs. Todėl iš visos širdies kviečiu branginti kiekvienos dienos susitikimus, džiaugsmus, patirtis, priimti iššūkius ir įgyvendinti svajones, puoselėti mintis ir idėjas bei gražinti miestą savo nuotaika ir darbais. Labai norėčiau, kad toks pilnatviškas bendrumo jausmas lydėtų mūsų kasdienybę. Padrąsinantis žvilgsnis, paguodžiantis žodis ar nuoširdi pagalba suartina ir sutvirtina mus visus. Būtent čia prasideda ir kiekvieno iš mūsų visavertis gyvenimas….
Nuoširdžiai visiems dėkoju už pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir geranoriškumą.