Prariedėjo šeimų dviračių šventė Alytuje!

„DVIRATYNĖS“ į Alytaus jaunimo parką sukvietė daug jaunų dviračių sporto entuziastų. Renginyje profesionalūs treneriai kartu su Lietuvos dviračių sporto federacijos atstovais jaunuosius dviratininkus mokė, kaip važiuoti saugiai, valdyti dviratį, aplenkti kliūtis, bei konsultavo, kaip tinkamai sau pasirinkti dviratį ir teisingai dėvėti šalmą.

Visiems dalyviams, saugiai įveikusiems trasą, Lietuvos treko dviratininkė ir Europos treko čempionė Vaida Bronickienė įteikė atminimo medalius. BMX laisvojo stiliaus treneriai demonstravo įspūdingus triukus ir mokė, kaip išvengti traumų. Lietuvos policijos atstovai davė patarimus, kaip važiuoti saugiai, kokių taisyklių nepamiršti dviračių takuose ir kelyje.

„DVIRATYNĖS“ – tai nuotaikinga šeimų dviračių šventė, kuri tradiciškai organizuojama kiekvienais metais pavasarį atšilus orams ir prasidėjus dviračių sezonui. „Pasiruoškime dviračių sezonui saugiai, įdomiai ir smagiai“ – toks yra šio renginio šūkis. Kadangi Alytaus mieste šiuo metu yra daugiau kaip 40 kilometrų dviračių takų ir jų tinklas sparčiai tęsiasi, važiavimas dviračiu yra labai populiari aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma mūsų mieste.

„Iki susitikimo dviračių trasose. Būkite atidūs, tolerantiški ir saugūs“, – pasibaigus renginiui linkėjo renginio organizatoriai.

Renginio organizatoriai: Lietuvos dviračių sporto federacija, Lietuvos policija, ARIMEX riešutai ir džiovinti vaisiai.

Renginio draugai: Dviračių kultūra, Lietuvos BMX dviračių asociacija, Pazymetas.lt.

Organizatorių informacija