Sekmadienis Alytuje

13320006_1089284184448319_8075946621727340077_n

 

Svarbiausias šio sekmadienio renginys vyko sporto rūmuose. Į paskutinį susitikimą šį sezoną pakvietė „Uodo šeimos turgelis“. Keisti gi tie alytiškiai, kurie nuolatos keikia prekybcentrius ir visokius prekeivius, bet esant galimybei atžygiuoja ne tik pasižmonėti bet ir apsipirkti.  Kad ir ne toks gausus kaip ankstesni turgeliai žmonių prisirinko pakankamai, visgi jau vasara.

Rotušės aikštėje nuo pat ryto rinkosi vaikai į šventę pavadintą „Skambantis spalvų miestas“. Jau trylikti metai prieš vaikų ginimo dieną Alytuje rengiama šventė vaikams. Atsinešę savo žaislus vaikučiai galėjo jais mainytis ar tik pažaisti. Susirinkusiems grojo simfoninis orkestras „Svajonė“ ir kiti muzikos mokyklos ansambliai. Išmoktus šokius demonstravo AJC baleto studijos „JETE“ ir šokių studijos „Svajonė“ šokėjai.

Aktyvaus sporto mylėtojai  galėjo įsijungti į Europos kovos su vėžiu bėgimą „Dainų“ slėnyje. Kiti vėl mynė dviračių pedalus Alytaus dviračių takais.

Į nemokamą renginį „Dzūkų šventė“  alytiškius pakvietė kultūros ir komunikacijos centras.  Amfiteatre koncertavo gausus būrys meno kolektyvų iš visos Lietuvos, o taip pat ir svečiai iš Punsko (Lenkija). Mėgstantiems pavakaroti šis renginys kaip tik, mat jis prasidėjo šeštą valandą vakaro.

Domas Poškus