Šiauliečiai užkūrė pirtį Alytaus „Varsai – Stronglasui“

rakomet topka

Rungtynes geriau pradėjo alytiškiai, tačiau kėlinio laikui slenkant į antrą pusę „SM Dubysa“ išlygino rezultatą (11:11). Koja kojon komandos žengė iki kėlinio paskutinių minučių. Kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Varsa-Stronglasas” – pertraukos metu švieslentė rodė rezultatą 17:15.

Antrojo kėlinio pradžioje šiauliečiai toliau lipo ant kulnų Alytaus komandai. Dzūkai nusprendė, kad Šiaulių kvėpavimo į nugarą jausti nebenori ir sužaidę atkarpą 7:0 galėjo šiek tiek ramiau tęsti žaidimą. Šiauliečiai pradėjo iš naujo tirpdyti “Varsos-Stronglaso” persvarą ir iki kėlinio pabaigos likus vos kelioms minutės komandas skyrė 4 įvarčiai (30:26). Rungtynių pabaigą Alytaus rankininkai taip pat sužaidė geriau, tad galutinis rezultatas – 34:27 alytiškių naudai.

“Pirmiausia reikia pasveikinti Alytaus komandą su pergale. Šiandienos rungtynėse buvo padaryta per daug senų klaidų, jos labai vaikiškos. Komandai reikia padėkoti, kad jie susirenka, atvažiuoja. Yra keletas žaidėjų traumelių, keturi žaidėjai, kurie galėtų pelnyti įvarčius, šiuo metu negali žaisti visa jėga”, – reziumavo  šiauliečių treneris Arūnas Balčiūnas.

„Rezultatu esame patenkinti, iškovojome du taškus. Norėčiau išskirti Nedą Buronko, bet visa komanda atrodė blankiai, matyt tam įtaką padarė keli traumuoti žaidėjai. Buvome nepasiruošę psichologiškai ir taktiškai. Bet judame į priekį ir, tikėkimės, ateityje subręsime ir demonstruosime gerą rankinį“, – teigė Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komandos treneris Egidijus Petkevičius.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko – 12, Remigijus Čepulis ir Deivas Eidukonis – po 6, Gintautas Adamkevičius – 4, Mindaugas Sladkevičius – 3, Ridas Čeginskas – 1.

Šiaulių “SM-Dubysa”: Arūnas Tribė – 7, Donatas Stripeika – 6, Tomas Baliutavičius – 5,  Aivaras Budrys ir Eligijus Baranauskas – po 3, Egidijus Dambrauskas – 2, Justas Mielenis – 1.

Artimiausios ir paskutinės kovos šiais metais rankinio lygoje vyks kitą šeštadienį. Sostinėje “Šviesa” susirungs su Panevėžio “Grifu”, Kaune “Granitas-Karys” priims “Uteną”, namų arenoje “Kauno Ąžuolas-KTU” išbandys Šiaulių “SM Dubysą”, o Alytuje “Varsa-Stonglasas” priims HC“Vilnių”.