„SKAMBANTIS SPALVŲ MIESTAS“ kviečia kurti vaikų svajonių miestą !

SSM_2024 plakatas jpg2024 m. gegužės 25d. (šeštadienį) 11 val. Miesto parke, prie Dailės mokyklos  (jeigu šalta ir lyja – Alytaus jaunimo centre, Tvirtovės g.  3)

XXI menų šventė vaikams  Alytuje

SKAMBANTIS SPALVŲ MIESTAS kviečia kurti vaikų svajonių miestą !

Šventės vedėja –LAUMĖ BURTININKĖ (aktorė  Eglė Juškaitė)

Muzikos, šokio ir sporto aikštėje

gros Alytaus muzikos mokykos mažieji atlikėjai  – instrumentiniai ansambliai ir simfoninis orkestras “Svajonė”.Susipažinsi su ypatingais orkestro instrumentais: kontrabosu, trombonu, gongu, vibrofonu…Dėmesio! Orkestre tau paruošta laisva kėdė!Ateik pas mus – patirsi pats, kaip gimsta MUZIKA!

Scenoje kaip plaštakės skrajos žaviosios Alytaus jaunimo centro baleto studijos “Jete” balerinos. Puikią nuotaiką tau dovanos  lopšelio-darželio „Boružėlė“ šokėjai!

Staigmena!Ypatingą pasirodymą parodys vaikų jogos studija „Aukštyn kojom“!

Dirigentų studijoje

 

dirigentas Vytautas Kiminius su savo dirigavimo klasės mokiniais parodys jums PARTITŪRĄ, supažindins su simfoninio orkestro sudėtimi ir išdėstymu scenoje, o drąsiausiems -leis padiriguoti tikram orkestrui !

 

Garsų pievelėje

vienas ar su draugais gali pagroti lauko muzikos instrumentais!

Dailės skvere

Tavęs jau laukia molbertas, dažai ir teptukai! Su Alytaus mokyklų dailės mokytojais ir mokiniais išbandysi įvairias dailės technikas: tapybą ant  poperiaus ir šilko, kartono maketavimo, erdvinių objektų kūrimo, muilo burbulų tempimo ir kitų smagumų!

Molio gatvelė –

nusilipdyt iš molio paukštį ar puodynėlę tau padės keramikos būrelio „Molio kerai“ vadovė ir vaikai. Dailiųjų amatų mokyklos mokytojai ir mokiniai pamokys pynimo iš vytelių subtilybių, keramikos panaudojimo galimybių!

Robotikos labirinte

įsikūrs  VŠĮ„Robotikos akademija“! Burzgia, zvimbia, sukasi ir žybčioja aparatai ir aparatukai,  rateliai ir sraigteliai … kas tai?– ateiki pasmalsauti ir Tu!

Žaidimų prospekte

Alytaus Jurgio Kunčino bibliotekos darbuotojos kviečia į Mažylių rytmetį! Čia vyks įvairūs pasižaidimai ir edukacijos!

Žolynų dirbtuvėlė

su Alytaus Kraštotyros muziejaus merginomis galėsi susikurti paveikslėlį ar lipduką iš margaspalvių žolynėlių.

Kalbų skvere –

anglų kalbos mokyklėlė “Pingu’s English” kviečia iš bandyti naujus žaidimus ir užsukti į nuotaikingas kūrybines dirbtuves!

Savanorystės tiltas

Savanoriai moka ir gali viską! Padėjo įrengti aikštes ir skverus, gatves ir kiemelius, pripūtė balionus, pasirūpino, kad žiūrovai turėtų kur atsisėsti, o dailininkai turėtų vandens teptukams nuplauti!

Žirgų ratas

Seniai svajoji apie ilgakartį žirgą ?Ruminos jojimo klubo raiteliai padės tau pasiekti balną ir išdidžiai prajoti poniuke Kekse ir kumele Lakštingala „ Skambančio spalvų miesto“  keliais ir takeliais…Beje, kumelė Lakštingala paruošė Tau staigmeną!

„Herojų kava“  –

tai smaližių kavinaitė, kur taip skaniai kvepia kava!  O skanumynais Tave čia pavaišins B.Niemcienės IĮ darbuotojos!