Šmeižikai gavo atkirtį

T.-Tamulevičius-N.-Jauneika-243x300

Šiandien Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertino, ar buvęs Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus, o taip pat – ar nenusižengė draudimui naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti.

Tyrimą VTEK atliko nepritarusi Alytaus miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos išvadoms. VTEK aiškinosi, ar T. Tamulevičius nepasinaudojo pareigomis, siekdamas gauti Alytaus sporto ir rekreacijos centro salės bei trenerio paslaugas. Taip pat VTEK aiškinosi, ar vicemeras turėjo deklaruoti ryšį su Pietų Lietuvos bėgimo klubu „Dzūkija“.

Ko ne metus Alytuje susiformavusi gauja bandė įrodyti, kad tuometis mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius  neva pažeidinėja įstatymus. Pagaliau šmeižikai ir intrigantai išgirdo jiems nepalankią žinią. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė:

Buvęs Alytaus miesto savivaldybės vicemeras T. Tamulevičius įstatymo nepažeidė, dėl dalies aplinkybių tyrimas nutrauktas

 

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad buvęs Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimo duomenys rodo, kad buvęs vicemeras nėra asociacijos Pietų Lietuvos bėgimo klubo „Dzūkija“ narys, todėl jam nekilo pareiga šią aplinkybę nurodyti savo privačių interesų deklaracijoje. Nesant pakankamai duomenų, patvirtinančių pasinaudojimą pareigomis asmeninei naudai gauti, tyrimą dėl šių aplinkybių VTEK nutraukė

Alytaus laikas“