Svarbią pergalę Šiauliuose iškovojo „Dzūkija“

paveikslelis-89155-vbg

Šiauliuose  susitiko LKL turnyrinės lentelės kaimynės Šiaulių „Šiaulių“ ir Alytaus „Dzūkijos“ komandos. Iki šio susitikimo „Šiauliai“ turėjo dvi pergales po septynių rungtynių , o „Dzūkija“  aštuoniose rungtynėse pergalę  šventė tris kartus. Pirmame kėlinyje komandos pademonstravo, kad gynyba joms neegzistuoja, abi metė kiek širdelės geidė. Tad ir rezultatas 29 : 26 esant tokiam žaidimui nieko nenustebino. Po pertraukėlės, antro kėlinio antrą pusę geriau sužaidė Alytaus krepšininkai. Vienu metu jie buvo įgiję net dviženklį pranašumą , bet ilsėtis išėjo turėdami 8 taškų pranašumą 54 : 46. Trečiajame kėlinyje „Dzūkija“  pradėjo pamatus „Šiaulių“ sutriuškinimui. Vienu metu pirmauta net 18 taškų. Ketvirtasis kėlinys  parodė, kad šiuo metu alytiškiai stipresni už šiauliečius. Skirtumas „Dzūkijos“ naudai augo su kiekviena minute, 100 tašką į varžovų krepšį įmetė A. Hernandezas, o rungtynes alytiškiai laimėjo 105 : 84.

Po devynerių rungtynių „Dzūkija“  yra laimėjusi 4 kartus.