Sveikuoliai Alytuje atidarė žiemos maudynių sezoną

2Kiekvienas metų sezonas su savimi atsineša puokštę pramogų. Žiemos pradžia ypač laukiama tų, kurie supranta šalčio naudą,  nevengia iššūkių ir džiaugiasi pagaliau sulaukę ledinių maudynių sezono. Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ drauge su kitų Lietuvos miestų žiemos maudynių entuziastais gruodžio 1-ąją pasitiko su pakilia nuotaika ir „nemokamais skiepais nuo gripo“.

Per pusšimtis alytiškių bei miesto svečių sekmadienio rytą rinkosi prie mažosios Dailidės ežerėlio, kur sporto erdvės „Aris“ treneris Vitas Sujeta ir Nirvana Fitnes trenerė, reabilitologė Gerda Vencevičiūtė pravedė nuotaikingą mankštą susirinkusiems ir savo energija bei pavyzdžiu suteikė motyvacijos nugalėti šalčio baimę paneriant į jau spėjusį ledu apsikloti mažosios Dailidės ežero vandenį. Sportuojantiems kompaniją palaikė kaip niekad gausus būrys vandens paukščių ir keletas keturkojų – ištikimųjų alytiškės Onetos augintinių.

1Gitana ir Virginijus Varneliai drauge su dukra Dominyka specialiai atvyko iš Marijampolės tam, kad sudalyvautų išskirtiniame renginyje bei išbandytų savo galimybių ribas. Tądien net keturi iš dvylikos drąsuolių, panėrusių į ledinį vandenį tai darė pirmąjį kartą savo gyvenime. „Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tai tokia nuostabu patirtis,“ – neslėpė savo susižavėjimo pirmą kartą žiemą išsimaudžiusi alytiškė Undinė.

7Gruodžio 1-osios maudynės buvo tik pradžia gausaus žiemos sezono ledinių maudynių maratono. Kiekvieną darbo dieną 6.30 val. Alytaus sveikuoliai rytą pasitinka prie mažosios Dailidės ežerėlio bei kviečia prisijungti ir kitus, norinčius dieną pradėti gamtos ritmu ir pasikrauti pozityvios nuotaikos visai likusiai dienai. Taip pat sveikuoliai kviečia prisijungti prie maudynių Pasaulinę  ruonių dieną – sausio 1-ąją, prie 30 dienų „ledinės eketės“ iššūkio (sausio 18 – vasario 18 d.),  prie Palangos ruonių maudynių (vasario 15 d.) ir sudalyvauti 25 metrų plaukimo ekete varžybose Trakuose (vasario 29 d.).

Jūratė Marčiulaitienė

Lietuvos sveikuolių sąjugos projektų vadovė