„Traidenio“ vadovo dovana Putinų gimnazijos socialinio verslumo mokyklai

unnamed

   Alytaus Putinų gimnazijoje svečiavosi Sigitas Leonavičius, UAB „Traidenis“ vadovas, vienas pirmųjų Alytaus verslininkų. Susitikime su gimnazijos vadovais kalbėta, kad naujoms technologijoms ne tik kurti, bet ir valdyti trūksta išsilavinusių žmonių. Jo manymu, jau mokyklos suole turėtų būti mokoma dirbti su naujomis kompiuterinėmis programomis, kad jaunuolis, įstojęs mokytis į aukštąją mokyklą, galėtų jomis naudotis, jas valdyti.
„Traidenio“ uždarosios akcinės bendrovės vadovas S. Leonavičius dosniai parėmė Putinų gimnazijos socialinio verslumo mokyklą – dovanojo jai Lietuvos laisvos rinkos instituto mokymo priemonę „Ekonomika per 31 valandą“.
S. Leonavičius apsilankė gimnazijos MMB biure, susipažino su gamybos procesu ir gaminių pavyzdžiais, pasidžiaugė gimnazijos išskirtinumu Alytaus mieste ir verslumo mokyklos pažanga. Aptartos tolesnio bendradarbiavimo gairės – mokomųjų laboratorijų lankymas, pažintinės išvykos į verslo įmones, edukacinė programa „Valdovų rūmai“. Bendradarbiavimas – tai nauji žingsniai verslumo, inžinerinių mokslų ugdymo link.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Sabaliauskienė verslininkui įteikė mokinių rankų darbo paveikslėlį.

Putinų gimnazijos informacija