„Varsa“ krito pusfinalyje

MAIN_000x000Lietuvos rankinio lygos pusfinalio rungtynėse Alytuje “Varsa-Stronglasas” priėmė Klaipėdos “Dragūną”. Šios rungtynės “Dragūnui” buvo bilietas į finalą – serijoje iki 2 pergalių pirmąjį laimėjimą “Dragūnas” iškovojo trečiadienį. Po trilerio Alytuje “Dragūnas” išplėšė pergalę iš dzūkų rezultatu 28:25 (14:14).

Pirmasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, abi komandos pelnė po 6 įvarčius. Netrukus “Dragūnas” spurtavo ir jau turėjo 4 įvarčių persvarą, kurios neįstengė išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui – 14:14.

Antrajame kėlinyje dzūkai toliau lipo ant kulnų klaipėdiečiams, nors rezultato neįstengė persverti į savo pusę. Beveik visą kėlinį komandas skyrė minimalus įvarčių skirtumas (20:19, 22:20). Kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė klaipėdiečiai – rungtynės baigėsi rezultatu 25:28.