„Varsa“ pradėjo kovą dėl medalių

508

Vakar ir šiandien rankinio komandos pradėjo savo atkrintamąsias rungtynes po kurių beliks keturi klubai,  kurie ir kovos dėl rankinio čempionato trofėjų. Dviejų Vilniaus komandų „Šviesos“ ir „Vilniaus“  derbyje stipresni pasirodė „Šviesos“ rankininkai įveikę varžovus 27 : 25. Klaipėdos „Dragūnas tiesiog sutraiškė Varėnos „Ūlą“ 53 : 18. Kauno „Granitas“ įtikinamai įveikė Šiaulių „Guberniją“ 37 : 17.

Savo kelią medalių link Alytaus „Varsos“ komanda pradėjo rungtynėmis su KTU. Pirmas 9 minutes vieno įvarčio pranašumą išlaikė kauniečiai , vėliau alytiškiai išsiveržė į priekį netgi trimis įvarčiais. 14 minutė rezultatas buvo 10 : 7 „Varsos“ naudai. Ir tuomet alytiškių žaidimas išsiderino. KTU rankininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Maždaug nuo 20 žaidimo minutės įvarčius pelnydavo  beveik tik kauniečiai. Pirmasis kėlinys baigėsi 16 : 12 KTU rankininkų naudai. Alytiškiai per pirmas 15 antro kėlinio minučių įmetė 10 įvarčių, o per kitas 15 minučių tik 2. Prastai pradėję antrą kėlinį alytiškiai leido varžovams skirtumą padidinti net iki 7 įvarčių 25 : 18. Bet tai dar nebuvo pabaiga. Pamažu „Varsos“  rankininkai skirtumą sumažino vos iki 2  , o 58 žaidimo minutę net iki 1 įvarčio 29 : 28.  Deja, bet daugiau alytiškiai nieko nebepadarė. Rungtynes 31 : 29 laimėjo KTU. Kadangi kovojama iki dviejų pergalių , tai dar ne viskas prarasta ir „Varsa“ dar gali žaisti stipriausiųjų ketverte.