Kas dirba, o kas apdovanojimus gauna

31729_a92fbb9d2a2e3a0b090daf6b4342af0dGruodžio 3 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įteikė „Gerumo žvaigždes“  ir padėkos raštus savivaldybių merams bei nevyriausybinių organizacijų atstovams, padėjusiems spręsti šalyje kilusią migrantų krizę.

„Nuoširdžiai dėkoju Jums už bendradarbiavimą ir pagalbą mūsų šaliai susidūrus su migracijos iššūkiais. Tai pavyzdys, kaip drauge kurti stiprią valstybę, vieningą bendruomenę. Dėkoju Jums už tai, kad padėjote užtikrinti paramą Lietuvoje atsidūrusiems migrantams, žmogaus teisėms. Linkiu, kad Jūsų puoselėjamos vertybės, atsidavimas darbui įkvėptų kuo daugiau žmonių ir stiprintų mūsų bendruomenę“, – rašoma renginio metu Alytaus miesto savivaldybės merui Nerijui Cesiuliui įteiktame padėkos rašte” ( citata ).

Matyt taip gali būti tik Alytuje, prasidėjus migrantų antplūdžiui, N.Cesiulio net Alytuje nebuvo, bet jam užteko įžūlumo nuvykti į ministeriją atsiimti apdovanojimo už pagalbą sprendžiant migrantų problemas. Ne vicemerė ministerijoje buvo, nors būtent ji kasdien globojo Alytuje buvusius migrantus. Vicemerė migrantams buvo ir globėja, ir vertėja, ir tiekėja. Bet jai nieko, visa garbė ir šlovė N.Cesiuliui. Tai toks N.Cesiulio požiūris į žmonių darbą, vieniems reikia dirbti, o kitiems apdovanojimus atsiimti.

„Alytaus laikas“