Svečiai iš Klaipėdos

317086163_525787416245242_1379414856418272602_nApie kylančius iššūkius, įgyvendinamus projektus ir komisijos veiklą šiandien Alytaus miesto savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos nariai diskutavo su iš Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos atstovais.
Svečius savivaldybėje pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė. Susitikime dalyvavo ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius.
„Ten, kur girdimas kiekvieno vaiko balsas – ten ir vaikams draugiškas miestas. Prieš trejus metus Alytus buvo pirmasis šalies miestas, pasirašęs sutartį su Jungtinių tautų vaikų fondu UNICEF – jis tapo vaikams draugišku miestu. Iš tiesų stengiamės išgirsti kiekvieno vaiko balsą ir dedame visas pastangas, siekdami tinkamai pasirūpinti vaiko gerove. Vaiko gerovė – svarbi ir kupina įvairių iššūkių sritis. Jau vien atvykimas į šios komisijos posėdį šeimos nariams, o ypač vaikams kelia didelę įtampą. Stengiamės daryti viską, kad jos atvykusieji pajustų kuo mažiau. Aišku, pasitaiko atvejų, kai pastangos būna bevaisės – ne visos šeimos yra linkusios spręsti kilusias problemas ir priimti specialistų teikiamą pagalbą. Džiaugiuosi, kad domitės mūsų komisijos veikla, ir tikiuosi, kad šis susitikimas bus abipusiškai naudingas, juk turime vieną tikslą, kad mūsų miestuose augantys vaikai būtų saugūs ir laimingi“, – susitikimo metu sakė mero pavaduotoja. Ji svečiams pristatė prieš keletą dienų Alytuje pradėjusios veikti Vaiko teisų linijos privalumus.
Susitikimo metu svečiai iš Klaipėdos pristatė kartu su užsienio šalimis įgyvendinamus vaiko gerove susijusius projektus ir parsivežtas bei įgyvendintas idėjas. Didelis dėmesys taip pat skirtas komisijų darbo organizavimo ir veiklos įgyvendinimo klausimams aptarti.
AMS info.