UAB „Dzūkijos vandenys“ valdyboje dirbs du nepriklausomi nariai – tikri profesionalai

Paveikslėlis1-1024x756

Šią savaitę vykusią atranką į savivaldybės valdomos įmonės „Dzūkijos vandenys“ valdybą laimėjo Vytautas Junevičius ir Paulius Martinkus.
Iš vienuolikos atvykusių kandidatų atrinkti geriausiai atitikę kvalifikacinius ir specialiuosius reikalavimus, abu turi ilgametę patirtį įmonių valdybose, ekonominį, finansinį išsilavinimą.
Pretendentai į UAB „Dzūkijos vandenys“ nepriklausomus valdybos narius buvo viešai kviečiami dalyvauti konkurse. Dokumentus pateikė dvylika, į atranką atvyko vienuolika kandidatų.
„Džiaugiamės, kad atranka susilaukė dėmesio ir turėjome iš ko rinktis. Dabar bendrovės valdyba bus mažesnė, iš trijų narių, tačiau, tikimės, gerokai efektyvesnė. Būsimi valdybos nariai itin kompetentingi, turintys didelę vadovavimo bei darbo valdybose patirtį“, – sakė administracijos direktorius Vytautas Jastremskas.
Vytautas Junevičius – UAB „Kėdainių oda“ direktorius, ilgametis stambių bendrovių valdybų narys ir pirmininkas.
Paulius Martinkus – profesionalus valdybų narys, šiuo metu dirba VĮ Šiaulių regiono keliai ir  UAB Geležinkelių projektavimas valdybose, turi finansų ir ekonomikos išsilavinimą, vadovavo Bendrovių valdysenos institutui Baltijos šalyse.
Pagal nuo rugsėjo galiojančią tvarką, savivaldybės kontroliuojamų įmonių valdybose ne mažiau 2/3 narių bus nepriklausomi – nei su pačia savivaldybe, nei su šia ar kita savivaldybės įmone nesusiję vadybos bei finansų sričių profesionalai ir ekspertai. Visuotinis UAB „Dzūkijos vandenys“ akcininkų susirinkimas, kuriame bus keičiama įmonės valdyba, šaukiamas rugsėjo 30 d. Trečias valdybos narys bus deleguotas savivaldybės – administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Žuromskas.

AMS informacija