Alytaus miesto atviras vaikų plaukimo pirmenybės

DSC08554Tradiciškai vasario mėnesio pabaigoje vykdomos atviros Alytaus miesto vaikų plaukimo pirmenybės.

Šios varžybos jau tapo labai populiarios tarp Lietuvos ir užsienio jaunųjų plaukikų. Šiemet varžybose dalyvavo virš 600 plaukikų iš 26 Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Baltarusijos klubų.

Kiekvienoje rungtyje norint iškovoti prizinę vietą buvo labai didelė konkurencija. Atskirose plaukimo rungtyse buvo užregistruota nuo 52 iki 153 plaukikų.

Geriausiai iš alytiškių plaukė:

Ema Kastsiukovich 100 metrų krūtine nuotolyje iškovojo 2 vietą, Vilgustė Gustaitytė 50 metrų peteliške nuotolyje 2 vieta o 100 metrų nugara 3 vieta.

Prizines vietas iškovojo ir Paulius Stasionis 100 metrų nuotolyje, Rūta Bubelytė 50 metrų peteliške nuotolyje ir Emilis Kiaulėčius taip pat 50 metrų peteliške nuotolyje.

Taip pat greitai plaukė ir arti prizinių vietų liko Rugilė Strakauskaitė, Oskaras Irenauskas, Erika Kiauličiūtė, Taja Zagurskytė, Nikita Kastsiukovich, Mija Anuškevičiūtė, Eglė Ačiukaitytė, Laurynas Žadeika, Vakarė Skroblaitė.