„Dainavos“ fronte nieko naujo

IMG_20210829_105046

Savaitgalį „Dainavos“ futbolininkai namuose 2 : 4 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“. 22 rungtynių minutę pirmieji įvartį įmušė alytiškiai, bet jau po dviejų minučių rezultatas buvo lygus. Antrą kartą į priekį “Dainava” įsiveržė antro kėlinio pradžioje.  O toliau viskas vyko pagal įprastą scenarijų, įvarčius mušė tik svečiai. Antras įvartis į „Dainavos“ vartus krito 66 minutę, trečias – 74, ketvirtas – 89. Pagal liūdną tradiciją „Dainava“ rungtynių pabaigą žaidžia tragiškai. Tiesiog kažkoks prakeiksmas.

Turnyrinėje lentelėje „Dainava“ nusileido į priešpaskutinę vietą. Žemiau tik visai tragiškai žaidžiantis “Nevėžis“ su varganais  9 taškais. „Dainavos“ sąskaitoje vis tie patys 22 taškai. Tolstanti „Banga“ surinko 25 taškus. Rugsėjo mėnesį kaip tik ir įvyks kova tarp „Dainavos“ ir „Bangos“ Alytaus stadione. Ir vienai, ir kitai komandai pralaimėjimas gali brangiai kainuoti, tad kova turi būti arši.

Šiemet reklamuodama namų rungtynes „Dainava“ mieste išstato pripučiamą reklamą. Originalu ir naujoviška.