„Dzūkija“ prieš „Skycop“

Prienų „Skycop“ prieš  sezono pradžią dalino ne vieną garsų pažadą. Bent kol kas net nepanašu, kad pažadai virstų rezultatais.

Beveik visą pirmą kėlinį pirmavo prieniškiai, kartais skirtumas siekdavo ir penkis taškus. Alytaus „Dzūkija“ varžovus pavijo ir išsiveržė į priekį iki kėlinio pabaigos belikus kelioms sekundėms. 21 : 20 kėlinį laimi Alytaus komanda. Antrame kėlinyje jau geriau sekėsi alytiškiams jie pirmavo visą laiką ir pirmą rungtynių pusę laimi 40 : 32. Po ilgosios pertraukos alytiškių žaidimas buvo daug geresnis nei prieniškių. Trečiame kėlinyje „Dzūkija“ buvo įgijusi net 18 taškų persvarą, tačiau tokį pranašumą išbarstė iki 7 taškų. Ketvirtame kėlinyje Alytaus „Dzūkija“ buvo visa galva pranašesnė už Prienų „Skycop“. Rungtynes alytiškiai laimi 88 : 73.

Šį sezoną – tai trečioji „Dzūkijos“ pergalė. Namuose alytiškiai laimėjo dvejas rungtynes iš ketverių, o išvykoje vienas iš dviejų. Tris pergales yra pasiekusios dar  trys LKL komandos.

Susirinkusiems į Alytaus sporto rūmus pasižiūrėti rungtynių  teko išgirsti ir chamiškų  skanduočių, bet  tai labai nieko nenustebino, sergantis medis niekada neduoda sveikų vaisių.