Sportuok, bandyk, nugalėk!

DSC01746 (2)

Rugsėjo 27 d. „Volungės“ pagrindinės mokyklos 5–10 klasių mokiniai užvertė visas knygas, uždarė klasių duris ir išžygiavo į Alytaus miesto stadioną, kur kūno kultūros mokytojai, kartu su Alytaus sporto ir rekreacijos centro treneriais, organizavo lengvosios atletikos spartakiadą  „Sportuok, bandyk, nugalėk!“.

DSC01776 (2)Spartakiados atidaryme Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris pasidžiaugė gražiu bendradarbiavimu su mokykla, padėkojo už aktyvų mokinių įtraukimą į sportines veiklas. Renginį pradėję bendra nuotaikinga mankšta, mokiniai dalyvavo 4-ąjame Solidarumo 1 km bėgime, Zambijos vaikų ligoninėms paremti. Vėliau mokiniai išbandė jėgas šuolio į tolį, 30 m iš eigos bėgimo ir kitas rungtis, susipažino su didžiausiu miesto stadionu. Spartakiados nugalėtojų apdovanojimas ir galimybė užlipti ant prizininkų pakylos skambant fanfaroms, mokiniams paliko neišdildomą įspūdį.

DSC01821 (2)Sportiškiausia klase, pelniusia net dvi taures už komandinius laimėjimus ir keletą asmeninių medalių, tapo 6b klasė, kurią į pergalę vedė klasės auklėtojas Eimutis Arbutavičius, pats aktyviai dalyvavęs įvairiose rungtyse. Greičiausių bėgikų medalius iškovojo ir šuolio į tolį rungtyje geriausių rezultatų pasiekė Karolis Bingelis, 8d klasės mokinys ir 7d klasės mokinė Deimantė Ališauskaitė.

Grįžome į mokyklą pavargę, bet kupini gerų įspūdžių, o kai kurie patyrę saldų pergalės skonį.

Nuoširdžiai dėkojame Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriui Tomui Stupuriui, už suteiktą galimybę pasinaudoti stadionu, pagalbą organizuojant renginį, teisėjavimą varžybose ir puikų bendravimą su vaikais.

 

Alytaus „Volungės“ pagrindinės mokyklos informacija