Virusas vis labiau smaugia Alytų

Nurse wearing respirator mask holding a positive blood test result for the new rapidly spreading Coronavirus, originating in Wuhan, China

Su kiekviena diena Alytuje vis daugėja užsikrėtusių COVID . Dar kelios dienos ir sergančiųjų bus per vieną tūkstantį, o tai jau labai daug. Įkurtame COVID skyriuje jau guli virš 40 pacientų, nes jų būklė nė iš tolo neprimena peršalimo, nors būtent taip  kai kurie žmonės galvoja apie naująjį susirgimą.  Kodėl taip yra ?  Visiškas žmonių neatsakingumas ir karantino taisyklių nesilaikymas ir sudaro prielaidas virusui plisti. Tai ne valdžios nesugebėjimas kontroliuoti ligos plitimą , bet žmonių tikėjimas, kad jiems nieko neatsitiks. Pasveikusių pasakojimai apie kančias „drąsuolių“ neveikia. Jei kas susirgs tai tik ne aš. Parduotuvėse žmonių kaip ir ne karantino metu . Alytiškiai vėl pramogauja apsipirkimais, vaikščiojimais iš vienos parduotuvės ieškant neaišku ko. Galutinai užmirštas prekių įsigijimas pagal iš anksto sudarytą sąrašą. Apsikabinėjimai vėl grįžo į madą. O kaukės dėvimos tik dėl akių, bet kaip. Tad ko gi pykti jei virusas strimgalviais plinta. Žmonės patys kalti ir kuo ilgiau jie bus mažai sąmoningi tuo ilgiau sirgs. Kai kurie ir mirs. Laukiama vakcina geriausiu atveju Lietuvą pasieks apie kitų metų antrą ketvirtį. Tad verta pasisaugoti.

Jau kuris laikas apie COVID išsamią informaciją teikia vicemerė. Ne meras , o vicemerė. Kitaip ir būt negali, juk nepasifotografuosi prie segančiųjų , o ir  nėra galimybės pasakyti, kad aš padariau tą,  padariau aną.  Todėl tai ne mero „darbas“.

„Alytaus laikas“