Kanupolo naujienos

Daugu baidarininkai

Vokietijoje Eseno mieste vyko tarptautinės kanupolo varžybos „Vokietijos taurė 2018“. Tai yra vienos didžiausių Pasaulyje organizuojamų kanupolo sporto varžybų.  Sportininkai varžėsi šešiose amžiaus grupėse, dalyvavo 140 komandų. Šiose varžybose dalyvavo Alytaus kanupolo komanda. Alytiškiai varžėsi vyrų antroje divizijoje. Šioje divizijoje žaidė 18 komandų. Pogrupio varžybose gerai žaidė Alytaus kanupolininkai, bet pritrūko šiek tiek sėkmės ir užėmė ketvirtąją vietą. Kovoje dėl dešimtosios vietos alytiškiai 7:3 nugalėjo Austrijos rinktinę ir lygiosiomis sužaidė su Hanoverio kanupolininkais. Alytiškiai iškovojo dešimtąją vietą. Alytaus komandoje žaidė Vilius Rasimavičius, Karolis Latauskas, Augustas Platūkis, Tomas Mikna, Eimantas Staniulis ir Arminas Januša.

Klaipeda rungtyniu momentasKlaipėdoje vyko vandens sporto šakų festivalis. Festivalio programoje buvo įtrauktos parodomosios kanupolo varžybos. Klaipėdos miesto kvietimu kanupolo varžybas organizavo alytiškiai ir jose dalyvavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro jaunieji kanupolininkai. Sportininkai varžėsi jaunimo, jaunių ir vaikų grupėse. Kanupolo varžybos vyko Danės upėje. Geras oras, daug žiūrovų, neįprasta aplinka ir sportininkų azartas kanupolo aikštelėje sužavėjo žiūrovus ir šeimininkus. Tai buvo pirmosios kanupolo varžybos Klaipėdoje.

Daugai rungt. momentasDauguose vyko sporto šventė. Šventės programoje buvo ir kanupolo varžybos. Varžybose dalyvavo Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos auklėtiniai ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) kanupolininkai. Sportininkai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: jaunių iki 17 metų ir vaikų iki 14 metų. Nugalėtojais abiejose grupėse tapo ASRC pirmoji komanda, ASRC antroji komanda iškovojo antrąsias vietas ir trečiąsias vietas užėmė Alytaus raj. MSM jaunieji baidarininkai. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti medaliai, komandoms grupių nugalėtojoms įteiktos taurės.

Nuotraukose: Alytaus jaunieji kanupolininkai

Antroje nuotraukoje: Alytaus r. MSM baidarininkai

Trečioje nuotraukoje: Klaipėdoje vykusių varžybų momentas

Ketvirtoje nuotraukoje: rungtynių momentas Dauguose